Pracovní příležitosti:

Office manager

Mezinárodní ekologická organizace Greenpeace hledá samostatnou a proaktivní osobu na pozici Office managera. Vaším úkolem bude zajišťovat stabilní a bezproblémový chod kanceláře.

 více zde 

 

Digital campaigner

Mezinárodní ekologická organizace Greenpeace hledá pro svou českou pobočku vhodného kandidáta na pozici Digital Campaigner. Vaším úkolem bude plánovat, realizovat a vyhodnocovat online projekty Greenpeace tak, aby přispívaly k plnění kampaňových, komunikačních a mobilizačních cílů organizace.

 více zde 

 

Finance controller

Mezinárodní ekologická organizace Greenpeace hledá kandidátky / kandidáty na pozici Finance Controller (částečný úvazek). Vaším úkolem bude kontrola a reportování finančních informací vedoucím projektů, vedení organizace i zahraniční centrále.

 více zde 

 

Webdesigner

Greenpeace hledá dobrovolníka či dobrovolnici, který nám v oddělení fundraisingu pomůže s webdesignem.

 více zde 

 

Door to door

Rádi mluvíte s novými lidmi? Máte chuť hledat nové cesty a překonávat předsudky? Pomozte nám rozjet novou kampaň přímého oslovení - Door to door (oslovování veřejnosti v místě bydliště).

 více zde 

 

Fundraiser

Jako fundraiser budeš v ulicích oslovovat veřejnost a informovat ji o naší činnosti v České republice s cílem získat nové příznivce Greenpeace. Tento projekt běží po celém světě a díky němu Greenpeace již téměř 40 let účinně chrání naši planetu. Zapoj se i ty a staň se součástí největší mezinárodní ekologické organizace !

více zde

Tags