Pracovní příležitosti:

Office manažer/manažerka

Mezinárodní ekologická organizace Greenpeace hledá samostatnou a proaktivní osobu na pozici Office managera. Vaším úkolem bude zajišťovat stabilní a bezproblémový chod kanceláře po dobu mateřské dovolené naší kolegyně (plný úvazek na dobu určitou do konce roku 2015)

 

Koordinátor/ka dobrovolnické skupiny Greenpeace v Ostravě

DOBROVOLNICKÁ POZICE. Lokální dobrovolnické skupiny jsou týmy dobrovolníků Greenpeace, kteří bydlí v jednom městě nebo jeho okolí. Pravidelně se scházejí a plánují, co budou dělat, aby pomohli řešit ekologické problémy, na kterých Greenpeace pracuje.

 

FUNDRAISING DIRECTOR GREENPEACE CZECH REPUBLIC

Greenpeace Czech Republic is looking for a Fundraising Director to lead our fundraising team (managing 6 people directly and 5-15 indirectly). We are looking to fill the position as soon as possible.

 více zde 

 

Asistent/ka koordinace dobrovolníků

Hledáme dobrovolníka/dobrovolnici jako asistenta/tku pro koordinaci dobrovolníků.

 více zde 

 

Webdesigner

Greenpeace hledá dobrovolníka či dobrovolnici, který nám v oddělení fundraisingu pomůže s webdesignem.

 více zde 

 

Fundraiser

Jako fundraiser budeš v ulicích oslovovat veřejnost a informovat ji o naší činnosti v České republice s cílem získat nové příznivce Greenpeace. Tento projekt běží po celém světě a díky němu Greenpeace již téměř 40 let účinně chrání naši planetu. Zapoj se i ty a staň se součástí největší mezinárodní ekologické organizace !

více zde

Tags