ביבי, לא רוצים כאן פוקושימה - תבחר באנרגיה נקייה!

ביבי, זה הזמן לפתח אנרגיות נקיות, בטוחות ומתחדשות. מדובר בעתיד של כולנו!

לפני שנים אמרו שאנרגיה גרעינית תציל את העולם, היום צריך להציל את העולם ממנה. הצטרפו אלינו עכשיו ודרשו מראש הממשלה לפתח אנרגיות נקיות, בטוחות ומתחדשות בישראל כבר היום. מדובר בעתיד של כולנו!

חתמו על העצומה עכשיו ושתפו את החברים בפייסבוק - לא נסכים לאסון גרעיני בישראל!

 

שימו לב: שדות חובה מסומנים בכוכבית (*).

אנא תקן את השדות המסומנים להלן.

 
info

שמך המלא

info

כתובת דוא"ל

info

טלפון

שתפו את העצומה עם חבריכם

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
תמכו בגרינפיס

לפני כשבועיים התבטא ראש הממשלה, בנימין נתניהו, נגד הכוונה לבנות בישראל כור גרעיני לייצור חשמל בעקבות האסון ביפן.

אנחנו מברכים על דבריו של נתניהו בנושא החשוב הזה, אך חושבים שזה ממש לא מספיק. ישראל זקוקה כעת למעשים ולא רק למילים והצהרות. אנחנו מפצירים בראש הממשלה לקדם נמרצות בהקדם האפשרי אנרגיות נקיות, בטוחות, ירוקות ומתחדשות, דוגמת אנרגיית שמש.

מחקרים מדעיים מראים בבירור שבעזרת סיוע ממשלתי, התעשייה הסולארית תוכל לספק חשמל למעל שני מיליארד אנשים ברחבי העולם כבר ב-20 השנים הקרובות.

מעל ל-30% מצריכת החשמל בישראל ניתן להפיק מפאנלים סולאריים על גגות מבנים.

לצערנו הרב, למרות החלטת ממשלה משנת 2001 על הקמת תחנת כוח תרמו-סולארית בישראל, הדבר מעולם לא קרה, ואחוז הפקת החשמל מהאנרגיות המתחדשות בישראל עומד על פחות מ-1%.

בחודשים האחרונים היינו עדים לכמה אסונות גדולים ומחרידים המעידים כמה מסוכנות, לא משתלמות ומזהמות האנרגיות בהן אנחנו משתמשים כיום. דליפת הנפט הענקית במפרץ מקסיקו, מותם הטראגי והמיותר של כורי הפחם בניו זילנד ובמקומות אחרים, ועכשיו האסון הגרעיני האיום ביפן. הגיע הזמן לזנוח את האנרגיות המזהמות והקטלניות הללו אחת ולתמיד ולעבור לאלטרנטיבות שיבטיחו את המשך קיומנו על כדור הארץ.

זה הזמן לעשות ולא רק לדבר!

10,000 יעד
 
2901 חתמו