Zamknij okienko

Święto aktywistek i aktywistów - Dziękujemy!

5 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Wolontariatu.

Informacja prasowa - 5 grudnia, 2006
W Polsce, dla naszej organizacji, swój czas, umiejętności i pracę poświęca obecnie ok. 250 osób. W ciągu niecałych 3 lat działania Greenpeace w Polsce współpracowało z nami na zasadach wolontariatu ponad 700 osób. Kolejne kilka tysięcy osób bezinteresownie popiera nasze kampanie, podpisując nasze internetowe petycje i wysyłając listy protestacyjne z naszej strony.

Wolontariusze Greenpeace podczas obozu w Dolinie Rospudy, wrzesień 2006

Wolontariusze Greenpeace podczas obozu w Dolinie Rospudy, wrzesień 2006

Od wiosny 2004 roku, kiedy biuro Greenpeace w Polsce rozpoczęło swoją działalność, wolontariusze, czyli osoby które za swoją pracę na rzecz organizacji nie pobierają wynagrodzenia, stanowią jeden z najistotniejszych elementów naszej pracy. Bez nich nie byłoby spektakularnych akcji, stoisk informacyjnych podczas festiwali, czy lokalnych działań.

 

Wolontariusze wielokrotnie pomagają nam w nudnych i żmudnych biurowych pracach, takich jak przygotowanie wysyłek materiałów informacyjnych czy tłumaczenia.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariatu chcemy powiedzieć Wam wielkie DZIĘKUJEMY. Dziękujemy za czas jaki nam poświęcacie, energię jaką wkładacie w działanie, Waszą inspirację, nowe pomysły, krytykę i nieustanne dopingowanie do pracy na rzecz ochrony środowiska. Jest takie powiedzenie: "Są trzy rodzaje ludzi: ci, którzy działają, ci, którzy patrzą na to co się dzieje i ci, którzy zastanawiają się, co się zdarzyło". Wy z pewnością należycie do pierwszej grupy!

Dołącz do nas!

Ty też możesz zostać jednym z nas!

Poznaj nas!

Przeczytaj kim są wolontariusze Greenpeace

Dołącz do nas!

Ty też możesz zostać jednym z nas!

Poznaj nas!

Przeczytaj kim są wolontariusze Greenpeace