Skip navigation.

Prześlij adres URL

Wypełnij formularz i naciśnij "Wyślij". Nasz server wyśle do odbiorcy wiadomość e-mail, zawierającą adres URL wiadomości, którą chciałeś przesłać dalej.

Możesz wysłać wiadomość do wielu adresatów, oddzielając ich adresy e-mail przecinkami: a.name@aserver.com, another.name@anotherserver.

E-mail adresata *
Twoje imię *
Twój adres e-mail *
* required
Aktywiści Greenpeace w Dolinie Rospudy

Aktywiści Greenpeace w Dolinie Rospudy

Powiększ obraz
Więcej zdjęć

Warszawa, Augustów, Rospuda, Polska — Kilkunastu Obrońców Doliny Rospudy rozbiło obóz w dolinie, aby nie dopuścić do jej zniszczenia. Już wkrótce może być nas jeszcze więcej!

Jak głosi stara legenda indiańskiego plemienia Cree, kiedy ziemia znajdzie się w niebezpieczeństwie, Wojownicy Tęczy przybędą jej na ratunek.

Tydzień temu kilkunastoosobowa grupa Obrońców Doliny Rospudy przybyła do doliny, aby chronić unikalną, dziką przyrodę przed piłami drwali i maszynami.

W otoczeniu zasp śnieżnych i zmarzniętych drzew rozbiliśmy pierwsze namioty. Otacza nas absolutnie piękna, spokojna natura. Aż strach pomyśleć, że już wkrótce może to zostać zniszczone.

Będziemy bronić Doliny  Rospudy jak długo to tylko możliwe!

Zobacz pierwsze zdjęcia z obozu:
http://www.greenpeace.org/poland/multimedia/slajdy/dolina-rospudy-oboz