My ♥ Arktídu. A vy?

Story - 4. apríla, 2013
V sobotu 20. apríla 2013 budú na celom svete ľudia ukazovať, že chápu, aký veľký zmysel má pre život nás všetkých Arktída. Aj na Slovensku sa môžete pridať ku Greenpeace a pomôcť poslať správu svetovým lídrom prostredníctvom fotografie s odkazom „I ♥ Arctic“!

4. apríla 2013

 

Čo sa deje v Arktíde, nezostáva len v Arktíde, ale ovplyvňuje nás všetkých. Do kampane na záchranu Arktídy zapojili už skoro 3 milióny ľudí. A teraz sa môžete zapojiť aj vy.

Tisíce ľudí z celého sveta sa dňa 20. apríla spojí a vytvorí živý transparent s nápisom „I ♥ Arctic“. Spoločne vyzveme politických lídrov, aby chránili Arktídu pred rizikovými aktivitami, ako je komerčná ťažba rýb či ťažba ropy.

Na Slovensku sa môžete pridať v dvoch mestách:

20. apríla o 15:00 v Bratislave na Hviezdoslavovom námestí, pred SND.

22. apríla o 16:30 v Košiciach pri Dolnej bráne na Hlavnej.

 

Ak sa nemôžete zúčastniť aktivity v Košiciach či Bratislave, ale chcete poslať odkaz, môžete si stiahnuť bublinu s logom „I ♥ Arctic“ a poslať nám svoju fotografiu, aj Vašich známych! Môžete ju aj sami zdieľať na svojich sociálnych sieťach a tak nám pomôcť získať čo najviac ľudí pre ochranu Arktídy.

Môžete si zorganizovať aj svoj vlastný event vo vašom meste, škole, s priateľmi. Stačí sa nám ozvať a my vám poradíme ako na to.:)

Kategórie