Privítajte včely u vás doma

Súťaž

Pridať komentár
Story - 18. mája, 2015
Tešíte sa aj vy z príchodu jari a už sa neviete dočkať prvej veľkej ozajstnej a pravej oslavy na záhrade? Včely už vonku veselo poletujú. Prečo ju neurobiť tak, že na ňu „zavítajú“ aj včely? Umelecké a kreatívne vecičky s tematikou včiel určite potešia nielen vás, ale aj vaše deti.

Ak sme vás týmito slovami navnadili, presne vám je určená táto súťaž. Odmenou pre troch výhercov bude krásne detské tričko z projektu Adoptuj si včelu. Je to jednoduché. Musíte splniť štyri kroky: vytvoriť, odfotiť, poslať a zbierať hlasy. 

#1 Vytvoriť

Ako na to? Pripravili sme pre vás pár tipov, ako si vyrobiť výzdobu, ozvláštniť občerstvenie alebo zahrať hry na tému včiel: http://bit.ly/1cL4yVh  

Fantázii sa však medze nekladú. Nemusí ísť iba o oslavu. Ak máte iný kreatívny nápad a viete vyrobiť, ušiť, namaľovať alebo akokoľvek inak kreatívne znázorniť včelu, celý roj, med alebo úľ, zapojte sa do našej súťaže. 

#2 Odfotiť 

Po tom, ako budete mať svoje dielo hotové, odfoťte ho na svetlom mieste. Môžete urobiť viac fotiek, zamerať sa aj na detaily. Ideálne sú 2 až 3 fotografie, z ktorých vyberiete jednu súťažnú. 

#3 Poslať 

Svoje fotky potom zašlite emailom na adresu . Do predmetu uveďte „včelia súťaž“. Fotky môžete doplniť o krátky popis toho, čo ste vyrobili a prečo. Ak ste do tvorby zapojili aj deti, uveďte aj ako sa volajú a koľko majú rokov. 

#4 Zbierať hlasy

Fotky, ktoré prihlásite do súťaže zverejníme v albume „Privítajte včely“ na facebookovom profile Greenpeace Slovensko. Tú svoju tam nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi, aby vám „lajknutím“ pridali hlas. Fotky môžete posielať od dnes, dňa vyhlásenia súťaže, až do stredy 27. mája 2015. Hlasovať na FB môžete od 27. mája 2015 do pondelka 1. júna 2015, do 12.00 hod.

 Súťaž vyhodnotíme a vyhlásime troch víťazov presne na Deň detí, 1. júna 2015 po 16.00 hod. Pri vyhodnotení bude rozhodovať počet „lajkov“ na Facebooku.

 Vítaniu včiel zdar. Ááááá štart! Držíme Vám palce!

Kategórie
žiadne komentáre Pridať komentár

Pridať komentár 

Ak chcete písať komentáre, musíte byť prihlásený