Zelený sprievodca

Stránka - 19. marca, 2013
Kde všade môžete niečo spraviť pre ochranu planéty? Takmer na kažom kroku je príležitosť. Stačí sa inšpirovať.

U vás doma

Existuje veľké množstvo jednoduchých tipov, pomocou ktorých si svoj domov spravíte ekologickejším. Inšpirujte sa nasledovnými návodmi a jednou miestnosťou po druhej odbremeníte životné prostredie od nebezpečných chemikálií. 

 

 

 

Vo vašej záhrade

Každý kúsok zelene na našej planéte je prospešný. Zachovanie a podpora rozmanitosti zelene vo vašej záhrade či na dvore a jej udržiavanie bez chemikálií zvýši vašu životnú úroveň a udrží vás, vašu rodinu a zvieratá bezpečne ďaleko od škodlivých toxických látok.

 

 

 

Vo vašej kancelárii

Či už pracujete v továrni, ktorá môže znečisťovať životné prostredie alebo v kancelárii, ktorá by zase mohla obmedziť použitie papierových produktov, mali by ste preskúmať každý element svojho pracovného života. 

 

 

 

Vo vašom okolí

Aj jeden človek je schopný niečo zmeniť. 100 ľudí však dokáže urobiť zmenu ešte väčšiu. Šírte povedomie o vašich environmentálnych zvykoch a dosiahnite, aby sa na tom podieľali aj ostatní. 

 

 

 

Zelený životný štýl

Takmer každá naša činnosť má vplyv na životné prostredie. Každý deň totiž používate vodu a elektrinu a produkujete odpad. Nižšie nájdete jednoduché typy, ktoré vám pomôžu spraviť váš každodenný život ekologickejším. 

Kategórie