Milión hlasov za Európu bez GMO

Stránka - 14. novembra, 2008
Vo štvrtok 9. decembra 2010 sme doručili prvú Európsku Občiansku Iniciatívu komisárovi Dallimu, ktorá žiada o moratórium pre geneticky modifikované plodiny a vytvorenie nezávislej, vedeckej a etickej inštitúcie na testovanie a reguláciu geneticky modifikovaných plodín.

Pozrite sa, ako bol váš hlas doručený v Bruseli.

Po tom, čo komisia prelomila dvanásťročný zákaz na pestovanie geneticky modifikovaných plodín a uprednostnila profit GMO loby pred záujmy verejnosti, viac ako milión z nás podpísalo iniciatívu.

Bude pokračovať v nátlaku pokým nedostaneme adekvátnu odpoveď – A preto sa podpisujte ďalej!

Dôležitá poznámka: Európska Občianska Iniciatíva podlieha formálny procesom so striktnými požiadavkami. Je dôležité vyplniť všetky požadované údaje. Platné meno a priezvisko, adresu, email, národnosť a dátum narodenia, inak váš hlas komisia neuzná. Ak ste sa už podpísali predtým, ale bez uvedenia niektorého z údajov, podpíšte sa prosím znova! Váš hlas bude zarátaný len raz!

Greenpeace pracuje na iniciatíve spolu s organizáciou Avaaz, ktorá zbiera všetky detaily pod iniciatívu. Avaaz použije vaše informácie len na túto petíciu a nepripíše si vás na svoj mailinglist, ak o to nemáte záujem a neoznačíte na to určený štvorček vo formulári. Táto stránka je bezpečná a vaše údaje budú chránené.

Pridať formulár od tialto: http://www.greenpeace.org/international/en/campaigns/agriculture/solution-ecological-farming/take-action/EU-Petition/

Ak treba a da sa to prelozim aj ten text v podpisovom harku

Kategórie