GÜNCELLEME (13 ARALIK):
Başardık! Levi’s zehirden arınıyor. Devamını oku...

LEVI'S'I DETOKSLAMAK İÇİN NEDENLER

  1. Gerçek: Levi's kot pantolonları ve tişörtlerinin, doğaya bırakıldığında zehirli kirliliğe neden olan zararlı kimyasallar içerdiği tespit edildi.
  2. Umut: Levi's'ın "Water>Less Jeans" politikası, suyun kıymetini bildiklerini gösteriyor.
  3. Aciliyet: Levi's'in tedarikçilerinin atık sularını boşalttığı su yollarında zehirli, hormon işleyişini bozan kimyasallar tespit edildi.
  4. Boyut: Levi's dünyanın en büyük kot üreticisidir ve dünyanın dört bir köşesinde tedarikçileri bulunyor. Eğer zehirden arınma kararı verirlerse, pek çok yerdeki insanın hayatı değişecek.
  5. Bilgi: Levi's hali hazırda bir kimyasal politikası uyguluyor, fakat bu politika zararlı kimyasalların kullanılmasını engellemek yerine, bu kimyasalların yönetimine hizmet ediyor. Levi's göz boyamak yerine gerçek bir liderlik örneği gösterebilecek uzmanlığa sahip.
HAREKETE GEÇ!

ŞİMDİ TAM ZAMANI

Meksika ve Çin'deki nehirlerin rengine bakarak gelecek sezonun modasına yön verecek trendleri görebilirsiniz. Bunun sebebi Levi's gibi küresel markaların kıyafetlerimizin üretiminde kullandıkları zararlı kimyasallar ve boyalar.

Bu böyle devam etmek zorunda değil.

Küresel İnsan Gücü sayesinde, dünyanın en büyük kıyafet satıcısı olan Zara'yı tedarikçileriyle iş birliği yaparak, yarattığı su kirliliğini temizlemek için harekete geçmeye ikna ettik.

Levi's dünyanın en büyük kot üreticisi, bu nedenle zehirden arınma sözü vermek zorunda.

Şimdi değişim yaratma sırası onlarda. Levi's cesaret göstermeli, öncülük etmeli, konumunu belirlemeli ve gerçeklerle yüzleşmeli.

Levi's'tan bir adım atıp modayı detokslamasını isteyenlerden biri de sen ol!

HAREKETE GEÇ!