Pojďte s námi do akce!

Stránka - 15 září, 2009
Chcete se podílet na akci Greenpeace? Pomoci nám šířit klimatické poselství po celém světě? Letos v prosinci se politici celého světa včetně zástupců ČR, kteří reprezentují i Vás, sejdou na klimatickém mítinku OSN na ostrově Bali v Indonésii. Pojďme jim dát jasný signál, že pro ochranu klimatu potřebujeme činy, nejen řeči typu „bla bla bla“.
Podívejte se na společně vytvářené video, kterým Greenpeace akci začalo, a pak natočte své vlastní. Na YouTube pak uložte váš klip jako odpověď na naše video.

Z nejlepších klipů, které nám pošlete, vytvoří Greenpeace  film, který doručíme politikům na konferenci v Bali. Naším cílem je získat klipy z celého světa, abychom delegáty konference přesvědčili, že svět čeká na skutečnou změnu.


Podívejte se na příspěvky, které jsme zatím dostali.

Ve svém klipu musíte udělat jen pár věcí:

- Vzít obyčejnou láhev. A tvořivým způsobem  ji posunout z levé části obrazovky na pravou.

- Připojit tip jak  šetrně žít a obrázek někoho nebo něčeho ohrožovaného změnami klimatu.. Prosím nenatáčejte nic dlouhého! Krátký několikasekundový klip má větší šanci se dostat do finále.

- Uložte vaše dílko jako video odpověď na YouTube.

-  Napište nám, kde a kdy jste video natočili, nejlépe s použitím funkce YouTube  „Date and Map“, takže se video zobrazí na naší mapě „okolo světa“.

-  Napište si o náš newsletter, abyste se dozvěděli konečné výsledky.

Vše hotovo? Děkujeme. Nezapomeňte se o tom prosím zmínit svým známým!