David Murphy

David Murphy - Výkonný ředitel

Mým úkolem je zajistit, aby společnost Greenpeace pomohla vytvořit Českou republiku, kde se lidé budou aktivně podílet na utváření čistého, udržitelného, spravedlivého a mírového světa, a to co nejvíc dobře organizovaným a kompetentním způsobem.

E-mail: david.murphy(zavinac)greenpeace.org
Mobil: +420 734 620 841


 Michaela Ledererova

PhDr. Michaela Ledererová - Program director

V Greenpeace se starám o to, aby naše kampaně byly relevantní, jasně a transparentně sdílené s veřejností a v neposlední řadě, abychom skrze naše programy angažovali co nejvíce lidí, protože hybatelem změn jsme my sami, obyvatelé této planety.

E-mail: michaela.ledererova(zavinac)greenpeace.org
Mobil: +420 775 011 900

 

Morgan Henley - Project Manager

Mám na starosti, aby tým, který se věnuje klimatu a energetice, fungoval jako dobře namazaný stroj. Koordinuji naši práci s ostatními týmy v kanceláři a pobočkami Greenpeace.

E-mail: morgan.henley(zavinac)greenpeace.org

 

Bc. Lukáš Hrábek - Press Officer

Pracuji jako tiskový mluvčí. Na starosti mám komunikaci Greenpeace a mediální podporu kampaní, zejména kontakt s novináři, tiskové zprávy či distribuci fotografií.

E-mail: lukas.hrabek(zavinac)greenpeace.org
Mobil: +420 603 443 140

 

 

Jan Rovenský - Vedoucí klimatické a energetické kampaně

Specializuji se na snižování české závislosti na nejhorším a nejšpinavějším fosilním palivu a na otázky související s energetickou koncepcí. A v kanceláři mne neznají.

E-mail: jan.rovensky(zavinac)greenpeace.org
Mobil: +420 734 620 844
Skype: helmerstig

 

 

Mgr. Jan Freidinger - Vedoucí  kampaně

V Greenpeace pracuji od roku 2006. V minulosti jsem se věnoval především omezování toxického znečištění, kampani za udržitelný chov a lov ryb nebo globální kampaní za ozelenění elektronického a textilního průmyslu. V současnosti se věnuji obnovitelným zdrojům energie a plastovému znečištění.

E-mail: jan.freidinger(zavinac)greenpeace.org
Mobil: +420 734 620 843

 

Karin

 Karin Brodová Acquisition Manager

Mým cílem je získávání nových podporovatelů a dárců pro kampaně Greenpeace. Snažím se lidem přiblížit činnost Greenpeace, aby se zapojili. Každé sdílení, dar nebo změna chování může hodně pomoci.

E-mail: karin.brodova(zavinac)greenpeace.org

 

 

 

Lenka Severová - Retention Manager

Mým úkolem je zajistit, aby všichni přispěvatelé, podporovatelé a dobrovolníci měli dostatek informací nejen o fungování Greenpeace, ale i o možnostech zapojení a všech nástrojích, které mohou pomoci pozitivní změně.

E-mail: lenka.severova(zavinac)greenpeace.org
Mobil: +420 734 620 840

 

 


Ondrej Černý - Péče o příznivce

Moji úlohou je dohlížet na všechny způsoby jimiž nás podporujete a starat se o Vás pro případ Vašeho dotazu, přání či požadavku. :-)

E-mail: ondrej.cerny(zavinac)greenpeace.org
Telefon: +420 224 319 667
Mobil: +420 734 204 693

 

 


Patrik Simon - Digital Fundraising

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Nunc auctor. Nulla turpis magna, cursus sit amet, suscipit a, interdum id, felis. Maecenas ipsum velit, consectetuer eu lobortis ut, dictum at dui. Donec vitae arcu. Aenean placerat. 

E-mail: patrik.simon(zavinac)greenpeace.org
Mobil: +420 224 320 448

 


Petra Hájková - HR officer

Věnuji se péči o zaměstnance, která obsahuje hodně administrativy v rámci výplat, výběrových řízení, organizace teamových aktivit a jiných benefitů pro zaměstnance. Pokud chcete pro Greenpeace pracovat, pak se těším na setkání s Vámi :)

E-mail: petra.hajkova(zavinac)greenpeace.org
Mobil: +420 734 204 688

 

 

Dominik Novotný - Office manager

Na starosti mám převážně chod kanceláře. Pokud nás z jakéhokoliv důvodu přijdete osobně navštívit, budu to nejspíše já, kdo Vás uvítá.

E-mail
Mobil: +420 224 320 448

 

 

 

Uliana Bogorodskaya - Database manager

My mission in Greenpeace is to manage and maintain the integrity and security of supporter information. My role is providing data processing and analysis, reporting, and providing insights needed to deliver effective fundraising and engagement campaigns.

Email: uliana.bogorodskaya(zavinac)greenpeace.org

 

 

Michaela Nedvědová - Koordinátorka projektu Greenspeakers

Udržitelnost je slovo, které se točí kolem všeho, co dělám. Krátce po dokončení vysoké školy jsem našla práci snů. Stala jsem se součástí týmu Greenpeace, kde mám za úkol spojovat vzdělávání a otázky životního prostředí formou workshopů, přednášek a dalších aktivit a inspirovat tak mladé lidi k ohleduplnému životnímu stylu.


E-mail: michaela.nedvedova(zavinac)greenpeace.org
Mobil: + 420 739 968 149

 

Jana Pravdová - Zapojování veřejnosti

Jen organizovaná síla lidí může zvítězit nad organizovanou silou peněz.
Proto se do všeho co děláme snažíme různými formami zapojit co největší množství lidí. Chceme dát lidem podporu a nástroje, aby mohli ať už s námi nebo sami jako aktivní občané a občanky prosazovat změnu směrem k spravedlivé a environmentálně šetrné společnosti. Moje práce proto spočívá v koordinaci zapojování lidí do všeho co děláme i spolupráci Greenpeace s širším občanským sektorem.

E-mail: jana.pravdova(zavinac)greenpeace.org
Mobil: +420 222 311 666, +420 734 620 847
 

Hana Bulánková - Koordinátorka dobrovolníků a dobrovolnic

V Greenpeace pracuji s dobrovolníky – od uvítacího procesu až k shánění lidí na konkrétní aktivity. Jsem v kontaktu s dobrovolníky, kteří se účastn�� aktivit jako jsou infostánky apod., tak i s našimi překladateli.

E-mail
: hana.bulankova(zavinac)greenpeace.org
Mobil: 
+420 734 204 689