Výstava - Kouzelná Arktida

Stránka - 17 září, 2012
Pokud máte chuť zorganizovat naši krásnou fotografickou výstavu „Kouzelná Arktida“, neváhejte a kontaktujte nás. Můžete ji vystavit např. v místní knihovně, čajovně, klubu kultury, škole, muzeu.

Výstava přibližuje oblast kolem severního pólu a život v ní. Arktida je však nyní v ohrožení. Ropné společnosti se chystají zahájit v extrémních polárních podmínkách těžbu ropy. Ta je však spojena s nesmírným rizikem ropné havárie. Těžba v této oblasti je totiž velice riskantní a případná katastrofa by byla pouze otázkou času. Usilujeme o to, aby byla v Arktidě vyhlášena mezinárodní rezervace a žádná těžba zde nebyla možná. Pomozte nám zachovat tuto polární oblast nedotčenou a přibližte tuto problematiku veřejnosti umístěním naší výstavy např. ve škole, knihovně, kavárně, muzeu atd.

Výstava obsahuje 8 desek o rozměru 42x60cm s fotografiemi  arktické přírody, života a také hrozícího nebezpečí. Ke každému obrazu je popisek ve formátu A4. Desky je možné umístit na stojany či do vitrín, nebo přidělat snímatelnou lepicí pásku či suchý zip. Není možné přidělat háčky na pověšení. K výstavě vám zašleme také informační materiály.

Výstava Arktida

Jak to funguje: naše kancelář nebo předchozí vystavovatel vám zašle výstavu prostřednictvím České pošty do termínu, který si stanovíte. A vy ji pak zase po ukončení zašlete na své náklady buď zpět nám, nebo ji přepošlete na námi danou adresu dalšímu zájemci. 

V případě zájmu kontaktujte Hanu Bulánkovou ().