P&G byl docela vyděšený vaší akcí #TigerRoar minulý víkend!

Díky

Zrovna jsme viděli dopis, který gigant vyrábějící spotřební zboží minulý týden rozposlal svým obchodním partnerům jako varování před naším dnem akce (původní anglická verze zde):

… je pravděpodobné, že Greenpeace bude pokračovat ve svých demonstracích. Někteří protestující už na veřejných místech po celém světě rozprostřeli transparenty a prostřednictvím e-mailů, telefonů a dopisů se zapojili do kampaně zamířené na některé z našich zákazníků, dodavatelů a partnerů.

Tiger Roar

Přesně tak, to jste skutečně udělali.

Stovky aktivistů Greenpeace z 13 zemí se zapojily do akce online a na veřejných místech ve městech po celém světě, aby společně po Procter& Gamble požadovaly ukončení podílu jejich výrobků na destrukci pralesů. K aktivistům se připojilo více než 17 000 lidí ze 105 zemí, kteří se účastnili naší #TigerRoar online konverzace – nemluvě o všech TigerRoar „selfie“ fotografiích, kteří někteří z vás pořídili!

Již téměř 400 000 lidí poslalo e-maily vedení P&G, ve kterých vyžadovali, aby se jejich společnost zavázala k ochraně pralesů. A my stále čekáme…

...Přestaneme pouze v případě, že P&G konečně zaručí, že jeho produkty jsou skutečně očištěny od destrukce pralesů.

Skutečné řešení znamená vytvořit okamžité závazky k nulovému odlesňovaní a následovat společnosti jako Nestle, L’Oreal, Colgate-Palmolive a mnoho dalších, které přislíbily vyčištění svých dodavatelských řetězců.

Vytrvejte ve vyvíjení tlaku. Jestli jste tak ještě neučinili, podepište petici a řekněte P&G, výrobci Head&Shoulders, aby změnil své špinavé chování. Mezitím zůstaňte na příjmu!  

Areeba Hamid je pralesní kampaňér v Greenpeace International