Přijďte oslavit 25. narozeniny Greenpeace v České republice

Novinka - 16 listopadu, 2016
Chcete se podívat na film, zaskotačit si na koncertě a ještě se něčemu přiučit na přednáškách a workshopech? Tak neváhejte a přijďte na oslavu 25. narozenin Greenpeace Česká republika. Uskuteční se v pátek a v sobotu 25. a 26. listopadu v Brně. Proč právě tam? Protože výročí letos slaví i místní skupiny ekologických organizací - lokálka Hnutí Duha 20 let a Greenpeace 5 let.

Na co se můžete těšit?

Pátek 25. listopadu - kavárna Prah, Ve Vaňkovce 1, Brno

  • FILM: V pátek večer od 19:00 si společně připijeme na slavnostním promítání nového dokumentu Jak změnit svět (How to change the world), vstup volný. Po filmu bude následovat diskuze se zástupci ekologických organizací.

Sobota 26. listopadu - kavárna Trojka, Dům pánů z Kunštátu, Dominikánská 9 , Brno

  • WORKSHOPY: Od 13:30 začíná série interaktivních workshopů a přednášek o přímých akcích, právní aspektech ekologických sporů nebo komunitním řešení ekologických problémů.

  • DEBATA: V 17:30 probereme palčivé problémy světa na panelové debatě na téma “Mysli globálně, jednej lokálně”. Debatéři: David Murphy (Greenpeace ČR), Martin Ander (Strana zelených), Eliška Vozníková (Hnutí DUHA), Jan Krajhanzl (Masarykova univerzita). Moderátorka: Kateřina Petrášová (Jeden Svět v Brně)

  • KONCERT: Ve 20:00 začíná koncert kapel David Murphy Band a Zelené koule. Vstup opět zdarma.


Vezměte své kamarády, kamarádky, děti i rodiče. Oslavíme naše úspěchy i neúspěchy a společně ukážeme, že české ekologické hnutí má budoucnost. Oslava bude zároveň místem a příležitostí pro sdílení vědomostí a zkušeností. Přijdte to sfouknout s námi!

Těšíme se na vás.
Organizátoři narozeninové párty