Zvolte nové logo společnosti BP!

O novém logu BP můžete hlasovat i Vy!

Novinka - 16 července, 2010
Před pár měsíci vyhlásila britská pobočka Greenpeace soutěž na vytvoření nové značky společnosti BP přetvořením stávajícího loga tak, aby lépe odpovídalo špinavému byznysu této firmy. Nyní je soutěž ukončena a vy se můžete zapojit do volby vítěze.

Návrh loga, který zatím vede. Zapojte se také a hlasujte!

Ohlas na soutěž nás velmi překvapil – nejen obrovským množstvím (přišlo přes 2000 návrhů), ale i vysokou kvalitou doručených návrhů. Naši britští kolegové původně plánovali přizvat k posouzení návrhů panel designérů, ale protože reakce na soutěž byla tak skvělá, chceme, abyste to byli vy všichni, kdo vybere vítěze.

Proto můžete na stránkách britské kanceláře Greenpeace hlasovat. Vítězné logo bude použito v kampani Greenpeace proti společnosti BP. Zvolte logo, které se vám nejvíc líbi a sdílejte jej prostřednictvím facebooku, twitteru či e-mailem.


Protože nebylo možné zahrnout všechny doručené návrhy do užšího výběru, vzniklo několik zvláštních kategorií, aby bylo možné ukázat alespoň některé skvělé příspěvky. Máte tudíž příležitost zvolit si navíc nejoblíbenější ilustraci, nejlepší návrh s tematikou divoké přírody,  či nejlepší slogan. Zde najdete také několik návrhů, jimž neodpovídala žádná z kategorií, ale prostě nás pobavily

Podpořte Greenpeace

Pro zachování nezávislosti v našich postojích a činech nepřijímáme žádné finanční dary od států, politických stran, firem a ani od nadací, které jsou s nimi spojeny. Proto je práce Greenpeace možná jen díky lidem, jako jste Vy. O možnostech podpory Greenpeace ČR se dozvíte zde.