Potkejte Greenpeace na letních hudebních festivalech

Novinka - 1 července, 2010
1. července 2010 – Začaly prázdniny, venku panují tropické teploty a vypuká období letních hudebních festivalů. Jako každý rok na nich nebudou chybět ani dobrovolníci Greenpeace s infostánkem. Přijďte se podívat do naší zelené relaxační zóny – ta bude například na festivalu Rock for People. Můžete si zde odpočinout a zároveň se dozvědět něco o ochraně životního prostředí, využít služeb solárního internetu, prohlédnout si výstavu nebo si vyrobit peněženku z nápojového kartonu, která se bude na festivalu jistě hodit.

Dobrovolníci Greenpeace vyráží na letní hudební festivaly s infostánkem.

Právě dnes naši dobrovolníci vyrazili s infostánkem na Realbeat festival v Žizníkově u České Lípy. Od neděle do úterý nás můžete potkat na Rock for people v Hradci Králové a následovat budou další.

A na co se můžete v Greenpeace infostanu těšit? Zelená relaxační zóna bude nabízet osvěžení a odpočinek  od rušného festivalového dění:

  • zabrouzdejte si solárním internetem poháněným solárními panely
  • prohlédněte si výstavy o pralesích a o těžbě uhlí v severních Čechách
  • spočítejte si svou ekologickou stopu
  • vyrobte si peněženku z nápojového kartonu
  • zúčastněte se workshopu o ochraně klimatu


Těšíme se na setkání!

 

 

 

Podpořte Greenpeace

Pro zachování nezávislosti v našich postojích a činech nepřijímáme žádné finanční dary od států, politických stran, firem a ani od nadací, které jsou s nimi spojeny. Proto je práce Greenpeace možná jen díky lidem, jako jste Vy. O možnostech podpory Greenpeace ČR se dozvíte zde.

Témata