Letní festivaly + lední medvědi + dobíjení mobilů čistou energií = boj za záchranu Arktidy

Novinka - 9 července, 2013
Zdá se Vám ta rovnice nesrozumitelná? Není v ní nic složitého - stejně jako loni i letos vyrážíme na letní festivaly, abychom spolu s ledními medvědy dobíjeli mobily a foťáky čistou energií z obnovitelných zdrojů. Nezapomeňte si proto přinést nabíječky!

Greenpeace na festivalech

A jak to všechno souvisí s bojem za záchranu Arktidy?
Jednoduše – při spalování „špinavých“ fosilních paliv se uvolňují emise, které stojí za táním ledu v Arktidě. A to je důvod, proč se lední medvědi rozhodli bojovat za záchranu svého domova a informují lidi o možnosti, jak se od fosilních paliv oprostit.
To je totiž hlavním cílem Energetické [r]evoluce, trvale udržitelné energetické koncepce, která představuje ucelené řešení Greenpeace pro reformu energetiky.

Greenpeace na festivalech
Přijďte se dozvědět víc od dobrovolníků na našem stánku, rádi vám vše vysvětlí. Získate informace, jak bojovat s klimatickými změnami, co můžete udělat pro záchranu Arktidy či zde dostanete brožuru 40 rad, jak šetřit energii.

A přitom si můžete nechat nabít mobil solární nebo větrnou energií a popíjet výbornou kávu nebo čaj uvařené na solárním vařiči.

 Letos nás najdete na 4 festivalech:

BOSKOVICE - 11. až 15. 7. 2013

MIGHTY SOUNDS – 19. až 21. 7. 2013

BENÁTSKÁ NOC – 26. až 28. 7. 2013

HIP HOP KEMP - 22. až 24. 8. 2013

Greenpeace na festivalechDo Boskovic a Mighty Sounds dokonce dorazí i Paula, naše úžasná lední medvědice. Přijďte si ji pohladit, vyfotit se s ní nebo se pobavit o problémech, které Arktidu trápí.

I když vypadá jako živá, rozhodně vás nepokouše a vy získáte jedinečnou příležitost získat unikátní fotky :)