Jak detoxikovat módní značku ve 14 dnech, 6 městech a díky 10 000 tweetům

Novinka - 29 ledna, 2014
Dokázali jste to!

Britská luxusní značka Burberry se dnes zavázala k DETOXU. Firma slíbila, že do roku 2020 zbaví své oblečení a výrobní procesy toxických malých příšerek. To jsou skvělé zprávy a další důležitý krok na cestě k módě bez nebezpečných chemikálií.

A to vše díky vám!

Burberry

Bouře na sociálních sítích?

Během třídenní bouře na sociálních sítích posílali příznivci Greenpeace, rodiče a módní fanoušci Burberry požadavky na Detox.

Nejprve se nám povedlo ovládnout Twitter, kde více než 10 000 lidí poslalo vzkaz @Burberry, aby se značka očistila. Také na zdi na Facebooku žádali lidé Burberry, aby se firma přidala k Detoxu a udělala správnou věc. Na závěr přišel Instagram a obrázkové požadavky uživatelů.

Akce na nákupních třídách

Mezitím dobrovolníci Greenpeace v šesti zemích světa, od Pekingu po Jakartu, z Nizozemí až do Mexika, navštívili obchody Burberry, aby odhalili malé příšerky, které se schovávají v módních oblečcích, a požadovali po značce, aby přestala toxické příšery ve svém oblečení používat.

Burberry

O krok blíž k budoucnosti bez toxických látek

Burberry se přidalo k 18 značkám jako je Zara, Valentino a H&M, které se zavázaly k Detoxu svého oblečení i výrobního procesu. Toto vítězství je důkazem, že když se lidé spojí, můžeme dosáhnout velké změny.

Přidejte se k nám a slavte s námi tento úspěch – sdílejte s přáteli na Facebooku a Twitteru. Poděkujte značce @Burberry za to, že udělala správnou věc!

Témata
Tags