Velká aukce pro Rainbow Warrior III začíná!

Pomozte nám postavit novou loď Greenpeace

Novinka - 26 srpna, 2011
Za podpory celebrit z celého světa odhodlaných chránit planetu se rozjíždí aukce Greenpeace, která má za cíl získat co nejvíce finančních prostředků na novou vlajkovou loď Greenpeace Rainbow Warrior.

V aukci můžete získat 4 vstupenky na koncert Jamiroquai a potkat kapelu 22. listopadu v Paříži

Spolu s Charitybuzz, charitativním aukčním webem, oznámili Greenpeace aukci věcí, kterými přispěli slavní lidé z celého světa. Aukce byla zahájena tento týden a potrvá až do 21. září na http://www.charitybuzz.com/greenpeace.

Greenpeace Rainbow Warrior je první účelovou lodí, která bude dále hrát klíčovou roli v boji za zastavení ničení životního prostředí a podporu udržitelných řešení, a umožní organizaci, aby i nadále mohla vydávat svědectví a přijímat opatření k prevenci environmentálních zločinů po celém světě. Loď bude připravena k vyplutí na podzim 2011, u příležitosti 40. výročí Greenpeace.

Celebrity nabízejí v aukci svoji pomoc různým způsobem, např. společnou večeří v restauraci nebo poskytnutím VIP přístupu do zákulisí koncertů, a chtějí takto získat peníze v aukci na stránce Charitybuzz.

Mezi hlavní nabídky patří:

• 2 VIP vstupenky na koncert Paul Mc Cartney na jeho US turné
• odpoledne s Patricií Arquette
• večeře s Lucy Lawless
• dvě VIP vstupenky na globální akci MTV
• možnost setkat se fotbalovou hvězdou Lionelem Messim v jeho domě
• setkání v zákulisí s Jamiroquai na jejich turné v Paříži
• umělecká díla od umělců jako jsou Picasso (1955, 1957, 1958), Damien Hirst, Ibra Ibrahimovič, Václav Havel, Olbram Zoubek nebo Michael Parekowhai
• podepsané předměty a memorabilie od osobností jako jsou Helena Bonham Carter, Jake Gyllenhaal, Helen Mirren, Alexander Skarsgard, Ted Danson, Kristen Bauer, William Shatner, Hank Williams Jr., David Suzuki, Rhys Darby, Laura Pausini, Sandra Ceccarelli, Claudia Gerini, Andrea DeCarlo, nebo Giovanni Soldini.

Můžete získat podepsané fotografie českého fotografa Ibry Ibrahimoviče...

Nová Rainbow Warrior III se bude moct pochlubit řadou ekologických funkcí, včetně revolučního rámu plachty který umožní radikálně snížit uhlíkovou stopu pro cesty po celém světě.

 

Více informací najdete na webu Charitybuzz.

Stránka aukce Greenpeace pro Rainbow Warrior

 


Témata