Solární internet v Zelené relaxační zóně Greenpeace na Hip Hop Kempu

Novinka - 19 srpna, 2010
Oddech od rušného festivalového dění, dobití mobilu solární elektřinou a brouzdání solárním internetem… To vše a ještě víc nabízí Zelená relaxační zóna Greenpeace, která bude k dispozici návštěvníkům letošního třídenního hip-hopového festivalu Hip Hop Kemp v Hradci Králové.

Zelená relaxační zóna Greenpeace

Až už budete mít dost festivalového ruchu a zatoužíte po troše relaxu, zastavte se v Zelené relaxační zóně, kterou obsluhují dobrovolníci Greenpeace. Můžete lenošit na polštářích, pročíst si materiály o ochraně životního prostředí nebo si prohlédnout výstavy o pralesích či těžbě hnědého uhlí v severních Čechách. Svůj unavený mobil osvěžte solární energií a dejte o sobě vědět svým blízkým prostřednictvím solárního internetu.


Letním festivalům zdar!

 

 

 

Staňte se dobrovolníkem Greenpeace!

Greenpeace je organizace, jejíž práce by byla nemyslitelná bez pomoci dobrovolníků. O dobrovolnictví v Greenpeace se více dozvíte zde.

Podpořte Greenpeace

Pro zachování nezávislosti v našich postojích a činech nepřijímáme žádné finanční dary od států, politických stran, firem a ani od nadací, které jsou s nimi spojeny. Proto je práce Greenpeace možná jen díky lidem, jako jste Vy. O možnostech podpory Greenpeace ČR se dozvíte zde.

Témata