Otočte světem správným směrem! Zkuste s Greenpeace vodní zorbing na Vltavě

Novinka - 16 července, 2010
Od pondělka splouvají dobrovolníci Greenpeace řeku Vltavu a kromě tradičního informačního stánku s materiály o ochraně životního prostředí nabízejí na vybraných místech vodákům či turistům i možnost vyzkoušet si tzv. vodní zorbing. V rámci projektu „Otoč světem správným směrem!“ obsluhují dobrovolníci Greenpeace dvě obrovské aquazorbingové koule s motivem zeměkoule. Zájemci si tak mohou doslova vyzkoušet, jaké to je otočit světem.

Otoč světem správným směrem! Dobrovolníci Greenpeace nabízeli u Vltavy možnost vyzkoušet si vodní zorbing.

Jak na to

Pod dohledem proškolených dobrovolníků si vlezete do aquazorbové koule, která se nafoukne vzduchem z kompresoru poháněného solárním panelem. Poté se koule uzavře vodotěsným zipem a vy se již můžete vydat na vodní hladinu vrhat salta a kotrmelce.

 

Kdy a kde

Otočit světem již měli možnost návštěvníci Rožmberku nad Vltavou, dnes můžete obři zeměkoule potkat v kempu Nové Spolí u Českého Krumlova a v neděli 18.7. máte příležitost vyzkoušet si otočit světem po celý den ve Zlaté Koruně.

 

 

 

 

 

 

Podpořte Greenpeace

Pro zachování nezávislosti v našich postojích a činech nepřijímáme žádné finanční dary od států, politických stran, firem a ani od nadací, které jsou s nimi spojeny. Proto je práce Greenpeace možná jen díky lidem, jako jste Vy. O možnostech podpory Greenpeace ČR se dozvíte zde.

Témata