Vyhlášení vítězů soutěže "Pomozte nám vyhnat Shell z Arktidy!“

Novinka - 10 srpna, 2012
Abychom upozornili na plány společnosti Shell těžit ropu v Arktidě, vyhlásili jsme akci, ve které jsme vás požádali o pomoc přímo na čerpacích stanicích Shellu.

Díky 40 účastníkům se nám povedlo do konce soutěže označit 46 benzínek Shellu. 

Reakce byly veskrze pozitivní a někteří přitom dokonce zvládali i sbírat podpisy do našeho arktického svitku.

Také jsme vám slíbili, že vyhlásíme vítěze soutěže o arktický balíček. Každý byl zařazen do slosování podle toho, na kolik čerpacích stanic se vypravil.

Protože někteří z vás si s úkolem poradili opravdu originálně a strávili s ním spoustu práce a času, rozhodli jsme se také udělit cenu za nejoriginálnější pojetí.

Vyhlašujeme tedy vítěze a všem zúčastněným moc děkujeme za pomoc při šíření důležité zprávy o naší arktické kampani.

Jen pro upřesnění - návod na stránkách necháváme. Pokud se vám akce líbí a chcete v ní pokračovat, budeme samozřejmě rádi - ještě jich na označení zbývá celá řada.

Podívejte se na naši mapu, najděte si tu svoji, vytiskněte si samolepky a zbytek jistě zvládnete stejně skvěle jako účastníci akcí před vámi. Fotky nám dál posílejte, budeme je zveřejňovat v galerii na Flickru a na speciální mapě.

A teď už slíbené výsledky soutěže: vylosovaný šťastlivec o arktický balíček je Laďka, speciální cenu poroty za originalitu dostává Zoltán.

Děkujeme všem za účast a za pomoc, těšíme se na další fotografie.


Pošlete nám fotku z akce