קשרי תומכים

דף - 13 דצמבר, 2016
יש לך שאלה או הצעה לגבי הפעילויות שלנו? החלפת את כרטיס האשראי איתו מתבצעת התרומה לארגון? יש לך דוא"ל חדש? היית רוצה להגדיל את סכום תרומתך החודשית? יש לך חבר שהיה מעוניין להפוך להיות תורם? אם אתם מחפשים תשובות לשאלות אלו או אחרות, אז הגעתם למקום הנכון!
מי אנחנו ומה אנו עושים?
צוות קשרי התומכים המיומן שלנו אחראי לספק לתומכינו וחברינו ולקהל הרחב מידע עדכני על פעילות הארגון בארץ ובעולם, לענות על שאלות ולהיות הכתובת הראשונה לכל פנייה לארגון.

אנו רואים עצמנו בראש ובראשונה כמייצגי תומכינו וחברינו. 
אנו משקיעים את מירב מאמצינו כדי להבטיח כי תומכינו מיודעים ומעודכנים כהלכה ובעיקר שבעי רצון ומרוצים מעבודתנו ומחלקם העצום והחיוני בה. 
אנו דואגים לכך כי כל משוב מהתומכים ומהציבור הרחב יופנה לאנשים המתאימים בארגון שלנו ומוודאים שהערכה וביקורת יושמעו במידה שווה ויילקחו במלוא הרצינות וכובד הראש בתהליכי קבלת ההחלטות בארגון.
מי הם תומכינו?
גרינפיס לא יכול להתקיים ללא תומכינו הנאמנים. 
כארגון עצמאי ובלתי תלוי אנו מתבססים אך ורק על תרומות של תומכים פרטיים, מודעים ואכפתיים. כל אדם ששותף לערכינו, לדרך פעילותינו ולעמדותינו, ותומך באופן כלכלי קבוע בגרינפיס, הנו תומך חיוני ויקר ערך שלנו וחלק בלתי נפרד מהלובי הציבורי שלנו
תומכינו מקבלים מדי חודש מיילים עם עדכונים וחדשות לגבי פעילותינו ועדכונים על ניצחונות והישגים.
איך ניתן ליצור עמנו קשר?
  • הדרך הקלה והנוחה ביותר ליצור קשר עם קשרי תומכים היא דרך הטלפון או המייל.
  • ניתן להתקשר אלינו למספר טלפונים: 0776047583 0776052312 0776052490 072-220-4510.
  • דוא"ל .
  • שעות המענה הטלפוני שלנו הנן בימים א'-ה' 10:00-19:00 ובערבי חג בין השעות 10:00-14:30. מחוץ לשעות העבודה ניתן להשאיר הודעה בתא הקולי ונחזור לטפל בפנייתכם תוך 24 שעות. פניות במייל ייענו תוך 24 שעות לכל היותר (למעט סופי שבוע וחגים).
  • ניתן לפנות אלינו גם דרך טופס הפנייה באתר.
  • המשוב שלך חשוב לנו מאד! נשמח לשמוע את הצעותיך ורעיונותיך לשיפור פעילות הארגון, השירות והמענה. תומכינו וחברינו מהווים חלק ארי מגרינפיס, ולכן דעתך ורשמיך הם יקרי ערך עבורנו. אנו קוראים את כל ההצעות והפניות בעיון רב ועושים את המירב על מנת לשפר את השירות והתקשורת עם חברינו על בסיס שוטף ומתמשך.

תודה רבה על תמיכתך והשתתפותך ונשמח מאד לשמוע ממך ולעמוד לרשותך! 

נושאים
תגיות