EkoWioska Greenpeace na Przystanku Woodstock 2014

Instalacje artystyczne, strefa chłodu, otwarta dla wszystkich przestrzeń warsztatowa to tylko niektóre z atrakcji, które dla Woodstokowiczów przygotował w tym roku Greenpeace. W EkoWiosce Greenpeace można doładować telefon energią słońca oraz poprowadzić własne zajęcia. Codziennie rano zapraszamy na energiczny fitness z Panelą, który uwolni twoją energię na cały dzień. W planie również joga, warsztaty wege gotowania i śpiewu. Dla zaangażowanych możliwość zamieszkania w ekowiosce i poznania życia eko-aktywisty od środka.

Dobrą energię w EkoWiosce zapewni słońce, które poprzez instalację fotowoltaiczną zamontowaną na ogromnym trackerze dostarczy prąd do wszystkich urządzeń, a przy sprzyjającej pogodzie zasili również festiwal.

Instalacje artystyczne, strefa chłodu, otwarta dla wszystkich przestrzeń warsztatowa to tylko niektóre z atrakcji, które dla Woodstokowiczów przygotował w tym roku Greenpeace. W EkoWiosce Greenpeace można doładować telefon energią słońca oraz poprowadzić własne zajęcia. Codziennie rano zapraszamy na energiczny fitness z Panelą, który uwolni twoją energię na cały dzień. W planie również joga, warsztaty wege gotowania i śpiewu. Dla zaangażowanych możliwość zamieszkania w ekowiosce i poznania życia eko-aktywisty od środka. Dobrą energię w EkoWiosce zapewni słońce, które poprzez instalację fotowoltaiczną zamontowaną na ogromnym trackerze dostarczy prąd do wszystkich urządzeń, a przy sprzyjającej pogodzie zasili również festiwal.