Grafika 3D: kopalnia odkrywkowa | Gubin

Nieopodal zabytkowego kościoła farnego w Gubinie, przeciwnicy planów budowy kopalni odkrywkowej Gubin/Brody zaprezentowali obraz 3D autorstwa znanego artysty Ryszarda Paprockiego, przedstawiającego fragment kopalni odkrywkowej. Jest to element zapowiedzianej na 23 sierpnia akcji "Łańcuch ludzi STOP odkrywce". Tysiące ludzi z Polski i zagranicy przyjedzie w okolice Gubina, by połączyć Łańcuchem polskie Grabice z niemieckim Kerkwitz. Są to miejscowości zagrożone budową kopalni odkrywkowej. www.lancuchludzi.pl

Nieopodal zabytkowego kościoła farnego w Gubinie, przeciwnicy planów budowy kopalni odkrywkowej Gubin/Brody zaprezentowali obraz 3D autorstwa znanego artysty Ryszarda Paprockiego, przedstawiającego fragment kopalni odkrywkowej.

Jest to element zapowiedzianej na 23 sierpnia akcji "Łańcuch ludzi STOP odkrywce". Tysiące ludzi z Polski i zagranicy przyjedzie w okolice Gubina, by połączyć Łańcuchem polskie Grabice z niemieckim Kerkwitz. Są to miejscowości zagrożone budową kopalni odkrywkowej.
www.lancuchludzi.pl