Rowerowy Taniec Dzikich Zapylaczy w Warszawie

We wtorek, 24 września, odbył się nietypowy przejazd rowerowy po Warszawie. Uczestnicy „Rowerowego Tańca Dzikich Zapylaczy” przebrani byli za pszczoły, trzmiele i inne owady zapylające. Wycieczka rozpoczęła się pod nowo powstałym hotelem dla zapylaczy na warszawskim Polu Mokotowskim i po 15-kilometrowym przejeździe zakończyła na Placu Defilad.

Niecodzienny przejazd rowerowy odbył się w ramach kampanii „Adoptuj Pszczołę (www.adoptujpszczole.pl), której celem jest budowa 100 hoteli dla owadów zapylających w polskich miastach.

24 września 2013r. odbył się nietypowy przejazd rowerowy po Warszawie. Uczestnicy „Rowerowego Tańca Dzikich Zapylaczy” przebrani byli za pszczoły, trzmiele i inne owady zapylające. Wycieczka rozpoczęła się pod nowo powstałym hotelem dla zapylaczy na warszawskim Polu Mokotowskim i po 15-kilometrowym przejeździe zakończyła na Placu Defilad. Niecodzienny przejazd rowerowy odbył się w ramach kampanii „Adoptuj Pszczołę (www.adoptujpszczole.pl), której celem jest budowa 100 hoteli dla owadów zapylających w polskich miastach.

Tematy