Haydi gezegeni biraz serinletelim!

Yorum ekle
Haber - 8 Aralık, 2011
Konumuz, iklim için harekete geç! Birleşmiş milletler iklim konferansı Güney Afrika'nın Durban şehrinde başladı.Haydi hep birlikte gezegeni soğutalım ve gençlerin sesini yeşil bir gelecek için yükseltelim!

gpgenclikdurbanda

Bizler; yeşil muhabirler, Birleşmiş Milletler İklim konferansı 17. taraflar toplantısından bildiriyoruz ve siz gençlerin sesini müzakerelere taşıyoruz. Bizler 5 ülkeden 8 genç yeşil muhabirin oluşturduğu uluslarası bir ekibiz. Ekibimiz Greenpeace Gençlik, Dünya İzci Hareketi (wosm) ve Küresel İklim Hareketi Kampanyası (GCCA) tarafından desteklenmektedir.

Şimdi genç sesleri duyurabilmek için yardımınıza ihtiyacımız var: Facebook sayfamızı beğenerek, küresel mesajlarınızı bırakabilirsiniz örneğin, "Gelecek bizim, yenilenebilir enerji şimdi!" Yeşil bir gelecek için sizlerin sesine ve sayfamıza vereceğiniz desteğe ihtiyacımız var. Sayfamızı paylaşın, arkadaşlarınıza duyurun!

Yeşil Muhabir Andy Güney Afrika'dan bildiriyor

"Genellikle yaşlı adamların geleceğimiz hakkında karar verdiği yerde, 28 Kasım Birleşmiş Milletler 17. Taraflar Toplantısı yine ve yeniden iklimi korumak için müzakerelere başladı.

Harekete geçmeleri gerektiğini biliyorlar, ama geçmiyorlar. Çünkü gelecek onların değil, bizim! Bizler gelecek nesillerin, yeşili ve de mavisiyiz!

Neler yapabilirsiniz?

Kategoriler
Etiketler