Rainbow Warrior Türkiye’de!

Yorum ekle
Haber - 5 Eylül, 2016
Milyonlarca insana ilham veren efsane gemi Rainbow Warrior, güneşli bir gelecek için “Güneşe Yelken Aç” sloganıyla Türkiye turuna yarın başlıyor.

Rainbow Warrior, bu defa bizleri Akdeniz'in en büyük doğal kaynağı güneş için birlikte sesimizi yükseltmeye davet ediyor. Kasım ayında Fas’ta düzenlenecek İklim Zirvesi yolunda Akdeniz boyunca umut ve güneşin mesajını taşıyacak Rainbow Warrior, Türkiye’nin enerji geleceğinde güneş enerjisinin rolünün tartışılacağı bir platform olarak Eylül ayı boyunca Türkiye’de olacak.

Rainbow Warrior ship navigates in the ocean close to Pará state.

Rainbow Warrior Türkiye turu, 6 Eylül Salı günü 13.00’te Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’un gerçekleştireceği açılış ile başlayacak. Ardından turizm ve enerji sektörlerinin öncü isimleri bir araya gelecekleri toplantıda turizm sektöründe güneş enerjisinin kullanımını tartışacaklar. Rainbow Warrior, Bodrum’un ardından sırasıyla Sığacık, Çeşme, Bozcaada ve İstanbul’a uğrayacak.

Evinin güneş enerjisi potansiyelini hesapla

Çatına kuracağın sistemle ne kadar elektrik üretebilir ve ne kadar tasarruf yapabilirsin? Öğrenmek için bağlantıyı tıkla ve kampanyaya katıl. Kampanyaya katıldıktan sonra açılan sayfaya evinin bilgilerini girerek evinin güneş enerjisi potansiyelini öğrenebilirsin.

Rainbow Warrior ile #GüneşeYelkenAç

Rainbow Warrior, Bodrum’un ardından sırasıyla Sığacık, Çeşme, Bozcaada ve İstanbul’da herkesin ziyaretine açık olacak. Aşağıdaki bağlantılardan Facebook etkinliklerine ulaşabilirsin. Arkadaşlarını davet etmeyi unutma! 

Rainbow Warrior Türkiye'de Rainbow Warrior Türkiye'de Rainbow Warrior Türkiye'de Rainbow Warrior Türkiye'de Rainbow Warrior Türkiye'de