Globalna zmiana zaczyna się od ciężkiej pracy zaangażowanych i zdeterminowanych osób. Jeśli chcesz być częścią tej zmiany i walczyć o lepszą ochronę środowiska, masz przy tym głębokie przekonanie, że nie da się tego osiągnąć bez przemyślanych i dobrze zaplanowanych działań, a jednocześnie wiesz, jak to robić – Greenpeace zaprasza cię na pokład. Dołącz do lokalnej grupy naszych wolontariuszy i zostań jej koordynatorem_ką (praca na zasadach wolontariatu).

Chcemy cię natychmiast poznać, jeśli jesteś osobą:

Co oferujemy?

Co otrzymujesz?

Co to jest grupa lokalna Greenpeace?

Grupa lokalna to wolontariusze i wolontariuszki Greenpeace działający wspólnie na rzecz ochrony środowiska na terenie jednego miasta. Grupa lokalna organizuje w swoim mieście działania wpisujące się w misję Greenpeace – happeningi, pokazy filmowe, warsztaty. Aktywiści i aktywistki biorą udział w wyjazdach, szkoleniach i aktywnie uczestniczą w życiu organizacji, stając się w ten sposób częścią wielkiego ruchu na rzecz ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju na świecie.

 

Kim jest koordynator/koordynatorka grupy?

Koordynator/koordynatorka jest osobą, która odpowiada za działania wolontariuszy i wolontariuszek w grupie lokalnej, nawiązywanie kontaktów z nowymi osobami i współpracę z warszawskim biurem fundacji.  Motywuje i inspiruje grupę do działania, żeby każde zadanie – nawet to żmudne i proste – dawało satysfakcję i poczucie sensu

Dołączasz?

Wypełnij formularz elektroniczny.

Na e-maile i formularze czekamy do poniedziałku, 31 października, godz. 23:59

Na zgłoszenia odpowiemy do 5 listopada. Wybrane osoby zaprosimy do udziału w dalszej części rekrutacji.