Tam Zamanlı Çağrı Merkezi Yetkilisi

Haber - 29 Kasım, 2018
Greenpeace, küresel çevre sorunlarını ortaya çıkarmak, yeşil ve barış dolu bir gelecek için gereken çözümleri sunmak amacıyla şiddetsiz ve yaratıcı çözümler sunan, bağımsız projeler yürüten bir organizasyondur.

Genel nitelikler

Sende çevre suçlarının çözümüne katkıda bulunmak istiyor ve aşağıdaki niteliklere uyduğunu düşünüyorsan bu ilan tam sana göre olabilir:

  • İletişim yönü güçlü ve kendine bu konuda güvenen,
  • Takım başarısına ve şiddetsiz iletişime inanan,
  • Kendini çevre ve iletişim konularında geliştirmek isteyen,
  • En az lise, tercihen önlisans ve lisans mezunu

İş tanımı

Greenpeace projelerini ve Greenpeace Akdeniz dergi aboneliğini telefonda tanıtmak.

Birlikte çalıştığımız Çağrı Merkezi bünyesinde İstanbul Avrupa Yakasında çalışmak ve ailemize katılmak istersen ilana hemen başvurabilirsin.

CV'nizle birlikte lütfen neden bu pozisyonda çalışmak istediğinizi anlatan ön yazınızı da iletin. Ön yazısız olan başvurular dikkate alınmayacaktır.

Başvuru için Duygu Yılmaz ile  adresinden iletişime geçebilirsiniz. Email başlığında “Tam Zamanlı ÇAĞRI MERKEZİ YETKİLİSİ” kullanmanızı rica ederiz.

Greenpeace Akdeniz fırsat eşitliğine değer veren bir kurumdur. Çalışan çeşitliliğini savunurken cinsiyet, etnik veya dinsel grup gözetmeksizin her başvuruyu değerlendiriyoruz.

Aday Rıza Metni

Bu ilana başvurduğunuzda, öz geçmişinizin içeriğinde iletmiş olduğunuz kişisel verilerinizin Greenpeace Akdeniz Basım ve Tanıtım Hizmetleri LTD.ŞTİ’nin veri tabanında 1 yıl süre ile işe yerleştirme amacıyla saklanmasına ve yine aynı amaçla kurum içerisinde işe alım sürecine dahil olacak kişilerle paylaşılmasına, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nda tanımlanan açık rızayı göstermiş olmaktasınız.

Kategoriler
Etiketler
_fbq.push(['addPixelId', '1478316175734165']); })(); window._fbq = window._fbq || []; window._fbq.push(['track', 'PixelInitialized', {}]);