Протидія ядерним загрозам
Робота Грінпіс з ядерних питань в Україні розпочалася після катастрофи на Чорнобильській АЕС. Ми були першою міжнародною організацією, яка оцінила наслідки російської окупації Чорнобильської зони під час повномасштабної війни.


Місії в Чорнобиль
Команда Грінпіс здійснила дві місії до Чорнобиля з моменту повномасштабного вторгнення – для проведення незалежної оцінки російської окупації зони та відкриття нових технологічних способів дослідження довготривалих наслідків катастрофи.
Запорізька АЕС та радіаційний моніторинг
З моменту окупації Запорізької АЕС росією Грінпіс є лідером незалежного моніторингу радіоактивності в Україні та активно виступає за санкції проти “Росатому”. Ми проводимо дослідження, щоб виявити та усунути загрози від окупованої росіянами атомної станції.

-
Потенціал річки Дніпро: Greenpeace та Ro3kvit представили масштабне дослідження
У місті Кременчук Полтавської області експерти Greenpeace Центральної та Східної Європи та Урбаністичної коаліції Ro3kvit представили «Інтегровану візію річки Дніпро» — масштабне дослідження, яке підкреслює значення річки Дніпро для України…
-
Дослідження Greenpeace: Україні потрібен план Маршалла для сонячної енергетики
Берлін/Київ, 8 червня 2024 року – Нове дослідження Berlin Economics, опубліковане Greenpeace, стверджує, що в Україні було б доцільніше встановити впродовж наступних трьох років у 5 разів більше сонячних електростанцій,…
-
Truth Hounds: Воєнний злочин проти довкілля: причини та наслідки знищення Каховської ГЕС
Київ, Україна – [6.06.2024] – На роковини руйнування Каховської греблі Truth Hounds (TH) та Project Expedite Justice (PEJ) публікують всебічний звіт про причини та наслідки цієї катастрофи. Організації також закликають Міжнародний кримінальний суд визнати знищення Каховської греблі воєнним злочином проти довкілля.
-
Дослідження британських військових аналітиків містить ознаки інсценування Росією атаки дронів на ЗАЕС
Попередня оцінка, що базується на невеликій кількості публічно доступних знімків, полягає в тому, що безпілотники, ймовірно, були запущені поблизу ЗАЕС, а отже, з вірогідністю 55-75 % могли прилетіти з території, окупованої Росією.