כח העם

כאן אתם נכנסים לתמונה. אם אתם רוצים עולם ירוק וצודק יותר, אנחנו נצעד לצדכם. אם יש לכם רעיונות איך להגיע לשם, אנחנו רוצים ללמוד מכם. בואו נחלום ביחד, נתכנן יחד ונפעל ביחד.

אני רוצה לעשות משהו

משנים את העולם

דמיינו לכם עולם בהם יערות משגשגים והים מלא חיים. מקום בו האנרגיה שלנו נקייה כמו מים היוצאים ממעיין. מקום בו לכולם יש ביטחון, כבוד ושמחת חיים. אנחנו לא יכולים לבנות את העתיד הזה לבד, אבל אנחנו יכולים לבנות אותו ביחד.

אני רוצה לדעת איך

מאמרים אחרונים

הודעות לעיתונות

דו״ח גרינפיס: שופרסל שותפים להרס יערות האמזונס

על-ידי Elad Aybes

רשת הקמעונאות שופרסל שותפה להרס האמזונס – הריאות הירוקות של העולם. לפני חודשים ספורים חשפנו את הקשר בין שופרסל להרס יערות הצ׳אקו שבארגנטינה באמצעות החברה לגידול בקר קרסוד, השייכות לאדוארדו…

הודעות לעיתונות

פניה למשרדי הכלכלה והחקלאות בבקשה למנוע את הרס היערות

על-ידי Elad Aybes

צריכת בשר בקר והרס יערות העד לטובת תעשיית הבשר הם בין הגורמים המובילים להחרפת משבר האקלים. ישראל היא צרכן משמעותי של מוצרי בשר בקר מדרום אמריקה וצריכה זו במגמת עלייה…

בואו תכירו אותנו

המטרה של גרינפיס: להפוך את העולם לירוק וטוב יותר.

ערכים

ערכים

גרינפיס משתמש במחאה יצירתית לא-אלימה על מנת לייצר לחץ ליצירה של עולם ירוק יותר ומתעמת עם מערכות שמאיימות לפגוע בסביבה שלנו.

הסטוריה

הסטוריה

ב-1971, המייסדים שלנו הפליגו לאי בקוטב הצפוני. המשימה שלהם? לעצור פצצה גרעינית בקוטב. זה היה מסע שהצית את התנועה והשאר היסטוריה.

אירגון

אירגון

אנחנו אירגון עצמאי ולא מקבלים תמיכה מתאגידים או ממשלות. אנחנו חוברים לקהילות ואחראים לכל האנשים אותם אנו משרתים.

משרדים

משרדים

עם 26 משרדים אנו מכסים 55 מדינות, עובדים ישירות עם קהילות בקוים הקדמיים – מקומות שהמקומיים קוראים לו בית והתאגידים קוראים לו מקור רווח.

עלה לאחרונה