Birlikte güçlüyüz

Güzel bir gelecek hayalin var. Narin dünyayı korumak istiyorsun. Yalnız değilsin. Biz yanındayız. Milyonlarca insan yanında. Harekete geçelim çünkü beraberken her zamankinden güçlüyüz.

DEĞİŞİMİ BAŞLAT

Dünyamız için…

Zümrüt yeşili ormanlar, hayatla dolu denizler, sınırsız ve temiz enerjiyle aydınlanan bir dünya, nefes alan ve aldıran bir atmosfer… Böyle bir gelecek hayaline inanmak için pek çok nedenimiz var. Biri de sensin. Birlikteysek, mümkün.

KEŞFET

Bizi Yakından Tanı

Değerlerimiz

Dünyada Greenpeace, çevreyi tehdit eden sistemlere karşı barışçıl eylemler yaparak; daha yeşil ve yaşanabilir bir dünya hedefine katkıda bulunur.

Daha Fazlası

Tarihçe

1971 yılında Greenpeace kurucuları Kuzey Kutbu Bölgesi’nde bir adaya doğru yelken açtı. Amaçları neydi? Bir nükleer bombayı durdurmak. Bu maceralı yolculuk büyük bir hareketin kıvılcımı oldu ve tarihin akışına yön verdi.

Tarihçeyi Oku

Hakkımızda

Hiçbir şirketten, sanayi kuruluşundan, siyasi partiden ya da devletten destek ya da sponsorluk kabul etmeyiz. Dünyayı tehdit eden en önemli çevre sorunları üzerinde çalışır ve çözümler öneririz.

Yakından Tanı

Greenpeace Akdeniz

Greenpeace Akdeniz, Greenpeace temel değerlerini yerine getirme sözü veren ve sağlıklı bir çevrede yaşama hakkını savunmak için bir araya gelen cesur insanlardan oluşan bir basım kuruluşudur.

Dergi