Охорона довкілля
Природа – мовчазна жертва війни. Російське вторгнення завдало величезної шкоди не лише людству, а й природі. Грінпіс Україна відстежує екологічні військові злочини та виступає за притягнення росії до відповідальності за завдану шкоду


Мобільна рятувальна станція в Карпатах
Європейські компанії причетні до знищення старовікових лісів в українських Карпатах, деревина з яких продається по всьому Європейському Союзу.
Картографування екологічної шкоди
Грінпіс Центральної та Східної Європи спільно з українською громадською організацією “Екодія” запустили “Карту екологічної шкоди” – перелік випадків шкоди довкіллю, які були спричинені російською війною та мають бути враховані як українським урядом, так і Координаційною платформою донорів Європейської Комісії при плануванні та фінансуванні майбутніх робіт з відновлення довкілля в Україні.

-
Чи підпише Україна міжнародну Угода про відкрите море?
Чи підпише Україна міжнародну Угода про відкрите море?Минулого тижня на посаду очільника нового Міністерства економічної політики, аграрного розвитку та довкілля призначили Олексія Соболєва.
-
Greenpeace Україна виступає проти ліквідації Міністерства захисту довкілля як окремої інституції
Плани створити єдине «Міністерство ресурсів» на базі Міністерства економіки, Міністерства агрополітики та Міністерства захисту довкілля є великим стратегічним регресом для України, вважає міжнародна екологічна організація.
-
Greenpeace та SolarPower Europe провели сайд-івент на URC 2025 у Римі, щоб стимулювати інвестиції в сонячну енергетику України
Напередодні Конференції з відновлення України 2025 у Римі, Greenpeace та SolarPower Europe провели високорівневий сайд-івент, присвячений розблокуванню потенціалу сонячної енергетики в зеленому відновленні України. Захід зібрав політиків, інвесторів та енергетичних…