מדיניות קהילה

בגרינפיס אנו שואפים להביא לעולם ירוק ושלו יותר וכלי חשוב באמת המסייע לנו לעשות זאת היא תקשורת פשוטה, פתוחה וכנה.

אנו מאמינים שלכולם מגיעה הזדמנות להביע את דעתם בתקווה שנוכל למצוא בסיס משותף. אנו מחפשים דרך לפשרה המאפשרת לכולנו להתקדם יחד לעבר עתיד בהיר.

זו הסיבה שקטעי ההערות באייטמים שלנו הם מרחב כה חשוב וחשוב בו כולנו, גם אלה שאינם חולקים את חזוננו, יכולים לנהל שיחה ולהחליף רעיונות זה עם זה.

אנו מקדמים בברכה כל דיון ודיון מכיוון שאנו מאמינים כי לעתים קרובות כך מגיעים הרעיונות הטובים ביותר. אנו אוהבים לראות אנשים עומדים בלהט על מה שהם מאמינים בו ויש להם אפשרות להקשיב לרעיונות חדשים או לדרכים חדשות להסתכל על בעיה. עם זאת אנו מאמינים בתוקף כי שיחות אלה חייבות להיות כנות ומכובדות גם אם הן צריכות להיות פרודוקטיביות.

לכן אנו מבקשים מכל מי שרוצה לתרום לשיחות המתרחשות באתר זה, וזה כולל את כל המפרסמים מטעם גרינפיס, לפעול על פי הכללים הפשוטים הללו.

 1. שיתוף פעולה הוגן
  גם אם אנו נמצאים בעולם וירטואלי באינטרנט, אל לנו לשכוח או להזניח את הכללים הכלליים של התנהלות הגונה זה עם זה. אנו מתקשרים עם אנשים אמיתיים שכולם משותפים: מחויבות לאיכות הסביבה. לכן אנו מבקשים מכל המשתמשים להזין שמות אמיתיים (כלומר שמות פרטיים ושמות משפחה) בפרופיל שלהם.
  בקהילה חשוב לנו גם להביע את עצמנו בצורה מובנת לכולם, להתנהג ולא להטריד אף אחד בתרומות שאינן קשורות לנושא.
 2. שום דבר לא חוקי ולא אתי
  אין לפרסם בקהילה תוכן בלתי חוקי ולא אתי, תוכן מכיל פורנוגרפיה, קיצוני ימין, גזעני, מפלה, סקס, שטני, מאדיר אלימות, מעליב, משמיץ, עסקי וקישורים לתכנים מקבילים. הנהלת הקהילה שומרת לעצמה את הזכות למחוק את הערות המחבר.
 3. אין עידוד לנהוג בחוסר אחריות
  איננו סובלים כל עידוד או פרסום להתנהגות חסרת אחריות, מזיקה, אלימה, בלתי חוקית או מוטלת בספק. התנהגות כזו יכולה להוביל להדרה מהקהילה.
 4. ביקורת
  חוות דעת רצויה, וזה חל גם על ביקורתית. אך חשוב להיזהר: עלבונות, התעללות או איומים אינם רצויים ויש להימנע מהם. נסו להיות עובדתיים ובונים גם כשאתם נסערים. בנוסף, לכל משתמש הזכות להביע ביקורת או להגיב לביקורת. וגם תנו לעמית שלכם את ההזדמנות להגיב.
 5. דיאלוג
  קהילה חיה מחילופים דברים ערים זה עם זה. זה אומר שניתן לקבל דעות שונות. אנו מציעים לכולם את ההזדמנות להביע את דעתם. מובן מאליו שאסור להעליב איש, להשמיץ אותו או להפר את זכויותיהם האישיות.
  המשמעות היא גם שעליך לבקר מחדש את דבריך ולשקול כי אירוניה או סרקזם בדרך כלל מתקבלים באופן שונה בכתב מאשר בתקשורת בעל פה ישירה. אי-הבנות יכולות להתעורר כאן בקלות.
 6. הערות מחוץ לנושא
  יש להימנע או לדון בקבוצות המתאימות לתגובות שאינן עוסקות בנושא התרומה בהתאמה ו / או עוסקות בכך.
 7. שימו לב לנימוסים
  נימוסים, אדיבות וטקט הם בראש סדר העדיפויות! דיון בקהילה הוא צורה נפוצה של אינטראקציה בשפה העברית והאנגלית. עלינו לצפות להתנהגות ידידותית, מתאימה מבחינה אתית. בנוסף, אין רצון להתנשא ולבזות חברי קהילה אחרים באמצעות יכולת מקצועית לכאורה או תרומות יהירות. אין כותרות בקהילה, אלא רק פוסטים איכותיים. גרינפיס תומך באינטראקציה מודעת ומכבדת זה עם זה. זה כולל גם שפה רגישה למגדר. אנו משתמשים בכוכבית המגדרית כדי לבטא שאנחנו מתכוונים לכל האנשים.
 8. תוכן ונתונים
  משתמשים רשאים לפרסם רק תכנים שאינם מפרים זכויות שימוש או זכויות יוצרים. אסור להשתמש, לערוך, לשנות, להעביר או לעשות שימוש לרעה בנתונים רבים (למשל תמונות, סרטונים) ללא הסכמת המחבר. זה חל גם על הודעות שהתקבלו!
 9. זכויות יוצרים
  אין להפר זכויות יוצרים, סימנים מסחריים ושמות. שימו לב: לא ניתן לפרסם טקסטים ותמונות המוגנים בזכויות יוצרים ואינם שייכים למשתמש המתאים. נא לא לצטט מאמרים / טקסטים מלאים, מכיוון שגם אלה מוגנים בזכויות יוצרים. כל התוכן שהועלה הוא ברישיון CC: ייחוס – לא מסחרי – ללא עריכה (CC-BY-NC-ND).
 10. כללי קהילה
  חוקי הקהילה אינם נדונים, הם קבועים. אם מישהו לא רוצה לדבוק בהם, אנא חפש קהילה אחרת. אם יש סכסוך או שמשהו לא ברור, אנא פנה למנהלי הקהילה. הם ישמחו לענות על שאלותיך או בעיותיך וישמחו לסייע לך. מכיוון שאנו מתמקדים באיכות לטווח הארוך, ישנם הכללים הללו.
♂︎ ♀︎