Telif Hakları

Greenpeace, isim ve logosunun çevre sorunlarının ve buna ilişkin çözümlerinin gündeme taşınması amacı ile  barışçıl şekilde kullanılmasını destekler. Bununla birlikte Greenpeace adı ve logosu tüm hakları ile birlikte Stichting Greenpeace Council adına tescil edilmiş olup Türkiye’de bu adın ve logonun kullanılması, iletilmesi, paylaşılması … vb. gibi işlemler için Greenpeace Akdeniz’in yazılı ön onayı gerekmektedir.

Greenpeace; adının, logosunun veya Greenpeace’e ait herhangi bir içeriğin aşağıdaki durumlarda kullanılmasına karşı çıkmaktadır.

İnternet Sitesi ve Dergideki İçerikler

Dergimiz veya internet sitemizden temin edilen bilgilerin eğitim ve/veya farkındalık artırma amacı ile kullanılması Greenpeace için mutluluk vericidir bununla birlikte bu tür kullanımlarda internet sitemize veya dergimize atıfta bulunmanızı öneririz.

Fotoğraflar ve Videolar

Greenpeace Akdeniz’in dergilerinde veya internet sitesinde kullanılan fotoğraflar ve videolarda hem Greenpeace Akdeniz’in mali ve manevi hakları hem de fotoğrafçıların devredilemez telif hakları olduğundan bu fotoğrafları kullanmadan veya paylaşmadan önce Greenpeace Akdeniz ile irtibata geçmenizi tavsiye ederiz.

İletişim

[email protected]

0(212) 292 76 19