Příklady našich aktivit

Infostánek

Infostánek

Základní variantou je infostánek, kde mají naše dobrovolnice a dobrovolníci aktuální petice k podpisu, informační materiály o Greenpeace, našich kampaních a projektech a poradí s tím, jak je možné se zapojit.

Vzdělávací program

Vzdělávací program

Pozvi si do školy nebo organizace lektorku či lektora. Nabízíme workshop o udržitelném životním stylu, projekt zaměřený na aktivní občanství, nebo výrobu peněženky či hmyzího domečku pro menší školáky.

Recyklační dílna

Recyklační dílna

Samostatně, nebo jako doplněk třeba k infostánku, nabízíme naši recyklační dílnu. Za asistence našich dobrovolníků a dobrovolnic je možné si vyrobit například peněženku z tetrapaku nebo náušnice ze zátek od pití.

Odborná debata

Odborná debata

Plánuješ promítání s debatou nebo panelovou diskuzi a potřebuješ odborníky na enviromentálního témata? I tady můžeme pomoci. Máme v týmu několik zkušených odborníků, kteří se tvé akce rádi zúčastní.

Solární energie

Solární energie

Chceš na své akci zaujmout ekologickými zlepšováky? Máme solární systém a rádi ukážeme jeho praktické využití. Co třeba stánek se solární zmrzlinou nebo solární nabíjení telefonů? A co takhle uvařit nějakou dobrotu na solárním vařiči?

Nové nápady

Nové nápady

Z předchozích možností se ti nic nelíbí, ale máš vlastní představu? Napiš nám a společně vymyslíme, jak by to šlo udělat.

Aktivity jde pořádat jednotlivě i v kombinaci. Nebojíme se uzpůsobit program tak, aby co nejlépe vyhovoval situaci. Takže pokud máš nápad, který není výše napsaný, nevadí, určitě společně něco vymyslíme.

Vyplň prosím krátký formulář, ať víme, co přesně od aktivity očekáváš. My se ti ozveme a vše společně domluvíme.