Zapoj se ještě dnes

Ať si pod „aktivním zapojením“ představuješ cokoliv — podpis petice, výzvu politikům a firmám či nenásilné protesty — všechno jsou to velice důležité součásti cesty k lepší budoucnosti. K dosažení změny potřebujeme odvahu se postavit za správnou věc. Vydej se na tuto cestu právě dnes.

Přidej svůj podpis | Věnuj svůj čas | Daruj peníze | Změň své chování

Přidej svůj podpis

Přidej svůj hlas k našim aktuálním výzvám a pomoz nám tam, kde je to aktuálně potřeba. Podpis výzvy je jeden ze základních nástrojů, kterými můžeš ukázat politikům a korporacím, na čem ti záleží.

Věnuj svůj čas

Každý z nás má možnost udělat svět kolem sebe spravedlivější a udržitelnější. Existuje mnoho způsobů, jak se zapojit. Zažij ochranu přírody na vlastní kůži a přidej se mezi naše dobrovolnice a dobrovolníky.

Daruj peníze

Pro zachování nezávislosti nepřijímáme žádné finanční dary od států, politických stran ani firem. Proto je práce Greenpeace možná jen díky lidem, kteří nechtějí nečinně přihlížet, ale chtějí něco změnit. 

Změň své chování

Každý z nás může změnit své návyky a chování a přispět tak k udržitelnější a zdravější budoucnosti. Vyber si ten svůj způsob. Každá změna se počítá, i ta nejmenší!