Wesprzyj nasze działania i wybierz upominek dla siebie lub bliskiej osoby

Szukasz upominku dla siebie lub kogoś bliskiego, który jednocześnie wesprze ważną sprawę? Mamy dla Ciebie super propozycję dołączenia do fantastycznych osób wspierających nasze działania niewielkimi, regularnymi darowiznami. W podziękowaniu za Twoje wsparcie otrzymasz prezent! Możesz wybrać jedną z pięciu propozycji, które nie tylko sprawią radość Tobie lub obdarowanej osobie, ale również pozwolą nam działać na rzecz planety. To nie tylko gest wsparcia dla ważnej sprawy, ale także możliwość obdarowania swoich najbliższych dobrym prezentem, który ma realny wpływ na naszą przyszłość.

Pakiet Pszczelego Bohatera lub Bohaterki

Wesprzyj nasze działania dla pszczół i dzikich owadów zapylających, a podziękowaniu otrzymasz od nas Pakiet Pszczelego Bohatera / Bohaterki:

  • Certyfikat Pszczelego Bohatera / Bohaterki 
  • Pojemną eko-torbę z podobizną samej królowej
  • Mini Atlas Zapylaczy
  • Ekologiczne nasiona łąkowych roślin miododajnych
  • Naklejki z limitowanej edycji z ilustracjami najpopularniejszych zapylaczy z Mini Atlasu

Rewolucyjna książka kucharska + Plakat

Wesprzyj nasze działania na rzecz tego, by Polska była krajem przyjaznym zarówno dla ludzi, jak i przyrody. W podziękowaniu otrzymasz wyjątkową książkę, która zawiera 70 przepisów na pyszne roślinne dania i 19 rozmów o lepszej Polsce z osobami ze świata nauki i aktywizmu, które swoją postawą już teraz działają na rzecz zmiany.

A jeśli zdecydujesz się na wsparcie cykliczne, otrzymasz również wyjątkowy plakat:
– Marty Frej,
Oli Jasionowskiej
– lub Patryka Hardzieja (Ty wybierasz!)

Kalendarz ścienny Greenpeace na rok 2024

W 2024 roku będziemy świętować 20 (!!!) urodziny Greenpeace w Polsce. Z tej okazji przygotowaliśmy piękny kalendarz ścienny pokazujący nasze najważniejsze kampanie i sukcesy. Kalendarz będzie towarzyszył Ci przez cały rok, a każdy miesiąc to wyjątkowe zdjęcie pięknej przyrody związanej z tematami, którymi zajmowaliśmy się przez ostatnie lata. W kalendarzu znajdziesz też opisy i zdjęcia naszych działań, a decydując się na wsparcie, staniesz się ich częścią.

Kalendarz ma format A3 i wydrukowany został na papierze ekologicznym.

Leśny niezbędnik

Wesprzyj nasze działania na rzecz ochrony najcenniejszych i najstarszych lasów w Polsce. W podziękowaniu otrzymasz od nas pakiet leśnych upominków:

  • książkę Petera Wohllebena „Sekretne życie drzew”
  • wyjątkowy leśny komin, który sprawdzi się podczas wypraw o każdej porze roku. Możesz nosić go na różne sposoby w zależności od potrzeb: jako czapkę, opaskę lub na szyi. Uszyliśmy go z ekologicznych materiałów w polskiej szwalni
  • zakładkę i naklejkę „I 💚 Puszcza”

Plakat Marty Frej, Oli Jasionowskiej lub Patryka Hardzieja + książka

Wesprzyj nasze działania na rzecz tego, by Polska była krajem przyjaznym zarówno dla ludzi, jak i przyrody. W podziękowaniu otrzymasz wyjątkowy plakat zaprojektowany przez Martę Frej, Olę Jasionowską lub Patryka Hardzieja (Ty wybierasz, który!). Plakat ma format B1 i wydrukowany jest na papierze ekologicznym

Poza plakatem zestaw zawiera również Rewolucyjną książkę kucharską, czyli 70 przepisów na pyszne roślinne dania i 19 rozmów o lepszej Polsce.

Już od 20 lat działamy w Polsce na rzecz ochrony przyrody i klimatu. Możemy to robić dzięki wsparciu tysięcy fantastycznych osób, które wspierają nasze działania niewielkimi, regularnymi darowiznami. Dzięki temu, nie przyjmujemy pieniędzy od biznesu, rządów ani publicznych grantów i możemy pozostać w pełni niezależni.

Dołącz do starań o zachowanie piękna naszej planety!

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

W jaki sposób mogę zamówić prezent?

Prezenty są naszym podziękowaniem dla osób, które zdecydują się na regularne wspieranie comiesięcznymi darowiznami online naszych działań na rzecz ochrony przyrody i klimatu. Po wypełnieniu wybranego na stronie Prezentownika formularza darowizny i udanej transakcji, otrzymasz email z indywidualnym linkiem do podania danych wysyłkowych.

Kiedy otrzymam prezent?

Prezenty staramy się wysyłać na bieżąco, na ogół w ciągu tygodnia od zamówienia. Jeśli przekażesz darowiznę i zamówisz swój prezent przed 14 grudnia, trafi on do Ciebie jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia. Jeśli zamówisz go po tej dacie, wyślemy go dopiero w styczniu.

Czy mogę otrzymać prezent, przekazując darowiznę jednorazową?

Prezenty z Prezentownika są formą podziękowania za wsparcie regularne, czyli takie, które automatycznie odnawia się co miesiąc. To właśnie takie wpłaty – choćby niewielkie – pozwalają nam skuteczniej planować i realizować działania. Dlatego są one dostępne tylko dla osób, które zdecydują się na tę szczególnie dla nas ważną formę wspierania.

Co to jest wsparcie regularne / miesięczne?

To wsparcie finansowe działań Greenpeace polegające na automatycznym przekazywaniu drobnych darowizn za pośrednictwem PayU lub PayPal. Po pierwszej transakcji dokonanej przez formularz na tej stronie, kolejne datki będą raz na miesiąc pobierane automatycznie w zadeklarowanej przez Ciebie początkowo kwocie. W każdej chwili możesz zmienić wysokość darowizny, czasowo ją zawiesić lub anulować, pisząc do nas na adres [email protected].

Nie mam karty kredytowej, czy mogę was wspierać regularnie?

Tak, obecnie większość kart płatniczych – również debetowych – obsługuje transakcje cykliczne, także nie powinno być z tym problemu, nawet jeśli nie masz karty kredytowej.