Naszych fundraiserów możesz spotkać na ulicach kilku polskich miast

Zgoda na regularne obciążenie konta dotacjami udzielana jest w trzech egzemplarzach (dla Darczyńcy, jego banku i dla Greenpeace).

Co się dzieje dalej z formularzem Darczyńcy?

Wypełnione formularze są dostarczane do biura Greenpeace, skąd – po wpisaniu do bazy – są wysyłane do banku w celu autoryzacji (czyli weryfikacji wszystkich danych przez bank Darczyńcy). Gdy formularz pozytywnie przejdzie bankowy proces sprawdzania poprawności danych, regularne dotacje są automatycznie uruchamiane na zasadzie polecenia zapłaty. Darczyńca nie musi się dodatkowo kontaktować z bankiem, by autoryzować darowizny.

W jaki sposób działa polecenie zapłaty?

Po bankowej weryfikacji zielonego formularza wsparcia Greenpeace, na koncie Darczyńcy zostaje ustawione comiesięczne wsparcie w wysokości wskazanej w formularzu. Wpłaty są pobierane co miesiąc. W przypadku, gdy na koncie nie będzie środków, bank może próbować ponownie pobrać dotację.

Jak sprawdzić, czy comiesięczne dotacje są przelewane?

Wszystkie operacje wykonane poprzez polecenie zapłaty są widoczne na wyciągu bankowym lub w historii konta bankowego Darczyńcy.

Plusy wspierania poprzez zielony formularz polecenia aapłaty:

Więcej o usłudze Polecenia Zapłaty przeczytasz TUTAJ.

Czy można zmienić warunki pobierania dotacji na rzecz Greenpeace?

Dotowanie Greenpeace jest dobrowolne, dlatego w każdej chwili możesz zmienić jego warunki. Aby to zrobić, skontaktuj się z naszym biurem, pisząc na adres [email protected] lub dzwoniąc pod numer 22 851 26 42 –  biuro fundacji jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00- 17:00.