Şimdi seçimini yap!

Son güncellemeler

 

Nükleerin ÇED’ine Bakanlık Önünde Eylem

Haber | 24 Temmuz, 2014 at 13:02

Akkuyu Nükleer Santrali için hazırlanan Çevresel Etki Değerlendirmesi (ÇED) Raporu, bugün üçüncü kez sunuldu. Eksiklerle dolu raporu Greenpeace ve Nükleer Karşıtı Platform üyeleri, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı önünde protesto etti.

İsrail - Filistin Çatışması Üzerine Greenpeace Akdeniz Açıklaması

Haber | 22 Temmuz, 2014 at 22:35

Greenpeace Akdeniz olarak, son dönemde İsrail ve Filistin'de meydana gelen şiddetten, sivillerin hedef alınmasından ve hayatını kaybeden insan sayısının her geçen gün artışından ötürü büyük endişe duyuyoruz.

Viyana Doğal Kaynaklar Üniversitesi Akkuyu ÇED raporunu değerlendirdi

Haber | 22 Temmuz, 2014 at 15:03

Viyana Doğal Kaynaklar ve Yaşam Bilimleri Üniversitesi, Su, Atmosfer ve Çevre Bölümü, Güvenlik ve Risk Bilimleri Enstitüsü Greenpeace'in talebiyle Akkuyu ÇED raporunu değerlendirdi ve eksik noktalarla ilgili bir rapor hazırladı.

Akkuyu Nükleer Santrali denizdeki yaşamı nasıl etkileyecek?

Blog yazısı ile Ali Cemal Gücü | 22 Temmuz, 2014

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'na üçüncü kez sunulan Akkuyu Nükleer Güç Santrali Çevresel Etki Değerlendirmesi Raporu'nun ODTÜ Deniz Bilimleri Enstitüsü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ali Cemal Gücü tarafından deniz biyolojisi açısından...

Soma’da hukuksuz zeytinlik talanı

Haber | 11 Temmuz, 2014 at 15:35

Kamuoyunda büyük tartışma yaratan, zeytinliklerin enerji yatırımlarına açılmasıyla ilgili bir skandal daha ortaya çıktı.

1210 sonuçtan 1 - 5 sonuç