Slavíme světový den dárcovství – Giving Tuesday! Dnes nepotřebujete důvod, proč podpořit PLAST JE PAST. Pojďte to oslavit s námi, máme pro Vás hned tři možnosti jak na to!

Založte si dárcovskou sbírku

Spustili jsme dárcovské sbírky. Požádejte své přátele, aby místo malých nepotřebných pozorností přispěli na dobrou věc. Stačí se přihlásit nebo zaregistrovat na Plast je past a jednoduše založit sbírku. Pojďte se podívat jak to funguje, založte si sbírku, snižte množství odpadu a řekněte s námi “DOST” nepotřebným dárkům a zbytečnému plýtvání!

Podpořte šití sáčků

Mnohým z Vás už ve snižování odpadu pomáhají látkové sáčky, se kterými chodíte na nákup. Tentokrát můžete podpořit jejich výrobu a distribuci. Navíc dostanete jeden jako dárek. Tyto sáčky se vyrábí ze starých padáků a šijou se v chráněné dílně v České republice!

Darujte na projekt PLAST JE PAST 2019

Pro tuto dlouhodobou kampaň potřebujeme dostatek financí, abychom ji mohli dovést do úspěšného konce. Děláme osvětu ve společnosti a tlačíme na firmy a vlády, aby přijali odpovědnost za plastové znečištění a zbytečné plýtvání. Přispějte v tento předvánoční čas na projekt PLAST JE PAST 2019.

I když se dnes nerozhodnete podpořit Greenpeace, vyberte si v tento předvánoční čas nějakou neziskovou organizaci a podpořte ji. Existuje mnoho projektů a lidí, kteří chtějí dělat velké činy a postavit se za správnou věc, ale nemají na ně dostatek financí. Děkujeme za vše, co děláte pro přírodu!