דורשים אנרגיה נקייה

גרינפיס יוזמת: תכנית חינוך דיגיטלית חדשנית לבתי ספר!

לפרטים נוספים...

העדכונים האחרונים

 

50 גוונים של טבעונות

חדשות | 29 מרץ, 2015 בשעה 10:30

מה אם המוצר הסופי אינו מכיל רכיבים מהחי, אבל בדרך הכנתו סיכנו את עתידם של אורנגאוטנים, טיגריסים, קרנפים ומינים נוספים ביערות הגשם באינדונזיה? אתם עדיין חושבים שהוא טבעוני?

כיצד הסטייק שאנחנו אוכלים משפיע על אבדן המגוון הביולוגי?

חדשות | 23 מרץ, 2015 בשעה 16:14

לפעמים נדמה לנו שבמקום אחר, רחוק מכאן יש שפע של יערות עד, שמורות טבע עם צמחייה בתולית בהם מתקיימים בשלווה כל בעלי החיים. אנחנו יודעים שזה לא נמצא מתחת לבית שלנו, אבל מרגיעים את עצמנו שהיכן שהוא יש מישהו ששומר על הבית של כל היצורים החיים בעולם. אז...

פאנל בחירות – התוצאות

חדשות | 17 מרץ, 2015 בשעה 8:00

יצאנו במסע בשבועות האחרונים לגלות מה חושבים חברי הכנסת שלנו בנושא קידום אנרגיה סולארית בישראל, אני חייבת לומר שזה לא היה קל: מרבית חברי הכנסת טענו בפניי שהם אינם בקיאים בנושא ושבטוח יש אדם טוב מהם במפלגה שיוכל לענות על השאלה טוב יותר מהם.

שלוש סיבות לצמצום תעשיית הנפט בישראל

חדשות | 9 מרץ, 2015 בשעה 16:00

המאבק שמנהלים לאחרונה תושבי רמת הגולן נגד קידוחי הנפט באזורם, מזכירים לנו שישראל מתאמצת באופן שיטתי להפוך להיות מעצמה פטרוכימית, שמפיקה נפט מרמת הגולן ועד ים סוף, גז מהים תיכון, מזקקת דלקים לייצוא בחיפה ושורפת פחם לחשמל בחדרה ובאשקלון. הנה...

שלוש סיבות למה אין עתיד לתרכובות ברום

חדשות | 4 מרץ, 2015 בשעה 17:00

הדיווחים האחרונים בעניין פיטוריהם של מאות עובדי מפעל תרכובות ברום, מגלמים מצוקות אנושיות שלא מותירות אף אדם אדיש. המצב צפוי רק להחמיר – חוסר בביקוש עולמי לברום יוביל לצמצום פעילות המפעל עד שייסגר לחלוטין בעוד מספר שנים.

נצחון לאוקיינוסים לאחר מאבק של עשור האו"ם מקדם אמנה להגנת בעלי חיים ימיים

חדשות | 20 פברואר, 2015 בשעה 17:00

זה הזמן עבור חובבי האוקיינוס ברחבי העולם לחגוג! לאחר שנים של סחבת פוליטית, וארבעה ימים של משא ומתן באו"ם, הגיעה פריצת דרך בשעות הבוקר של יום שבת, 23 בינואר: ממשלות מרחבי העולם הסכימו לייצר אמנה המחייבת להגן על בעלי חיים ימיים שנמצאים מעבר למים...

קרקעות הצפון תהפוך את הגז לעסק מלוכלך! דורשים אנרגיה נקייה עכשיו

חדשות | 19 פברואר, 2015 בשעה 14:30

הקור הירושלמי לא מנע מארגון גרינפיס למחות נגד אישור תכנית קרקעות הצפון. פעילי גרינפיס חדרו לתוך חדר הועדה, עטו על עצמם מסכות גז מול חברי הועדה, כדי להמחיש את הסכנה בהגדלת שטח האחסון של תוצרי הנפט בפרויקט קרקעות הצפון.

ארגון גרינפיס מוחה על תחילת קידוחי הנפט ברמת הגולן: "המים שלנו בסכנה"

חדשות | 17 פברואר, 2015 בשעה 18:15

הקידוחים ברמת הגולן החלו השבוע, ביום שלישי אחה"צ,17 בפברואר, הגיע ארגון גרינפיס להביע תמיכה במחאת תושבי רמת הגולן נגד קידוחי הנפט הניסיוניים של חברת אפק. עשרות פעילים הגיעו למחות על רקע הגעתו היום של מקדח ענק לקראת תחילת הקידוחים.

1 - 8 מתוך 444 תוצאות.